MAKSĀJUMI INTERNETĀ BEZSKAIDRA NAUDA – ROBOKASSA SISTĒMAS PIESLĒGŠANA

Kas ir ROBOKASSA

ROBOKASSA – viena no Krievijas populārākajām virtuālo maksājumu organizēšanas sistēmām. Tā atvieglo maksājumu pieņemšanu Jūsu interneta veikalā. Reģistrējoties vienā sistēmā nevajag reģistrēties katrā sistēmā atsevišķi. Visa nauda no dažādām sistēmām glabājas vienā kontā šajā sistēmā, kuru var pēc pieprasījuma izvest uz savu karti.

Reģistrācija

Reģistrēties var kā Krievijas pilsonis vai kā nerezidents. Obligāti jābūt kādai juridiskai formai.

roboksa registracija

Konfigurēšana

Pēc reģistrācijas varēs ielogoties sistēmā un sākt to konfigurēt. Visa konfigurēšana notiek ar uzdevuma izpildes palīdzību.

Roboksa konfiguresana

Piemēram, kā viens no uzdevumiem būs jāpievieno webmoney makā numuru ar atestatu ne zemāku par personālo.

Webmoney atestata saņemšana

Lai varētu pārskaitīt naudu no webmoney maka uz bankas karti, makam ir jābūt atestāts ne zemāks par personālo. Instrukcija kā to dabūt ir ļoti vienkārša. Jāsamaksā neliela summa cilvēkam, kurš var izsniegt atestatu un pēc tam būs jāsatiekas ar to un jāuzrāda pasi datu salīdzināšanai.

Webmoney sertifikāta izsniegšanas instrukcija.

Tehniskā savienošana

Jāiepazīstas ar tehnisko dokumentāciju un jāizsauc pareizi adresi uz robokassa maksājuma sistēmu. Ir pieejams testa režīms ar kura palīdzību var veikt izstrādi. Lai pārietu uz īsto režīmu būs vienkārši jāieslēdz veikals un jāsamaina servisa izsaukuma adrese. Pēc šīs darbības vairs nevarēs atgriezties testa režīmā. Dažos gadījumos servisa administrācija veicot veikala pārbaudi var atteik pieslēgšanu, ja nebūs izvietota kontaktu informācija un apraksts ar izcenojumu. Jāieliek visa nepieciešamā informācija un jāpieprasa atkārtotu veikala aktivizāciju.